Dyspozytor Międzynarodowy

VIVE Textile RecyclingO firmie

  • Olszewskiego 6, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 19 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VIVE Textile Recycling

Olszewskiego 6

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • budowanie bazy klientów i podwykonawców,

  • realizację zleceń transportowych,

  • zarządzanie pojazdami własnymi i zewnętrznymi,

  • optymalne planowane zleceń spedycyjnych,

  • koszty transportu oraz rentowność zleceń,

  • dbałość o długoterminowe relacje z klientami i przewoźnikami,

  • administrację dokumentacji operacyjnej.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym,

  • bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku,

  • predyspozycje do pracy zespołowej,

  • nastawienie na samodzielne realizowanie zadań,

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziana znajomość języka rosyjskiego).

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z przejrzystym i prostym modelem premiowania (podstawa + premia),

  • Benefity pracownicze i socjalne: telefon komórkowy do Twojego użytku, bony świąteczne dwa razy w roku, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą, ubezpieczenia grupowe, karty sportowe,

  • Wdrożenie i pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Działając od 29 lat, VIVE Textile Recycling jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje