Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyspozytor Międzynarodowy

  • Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wolter Koops jest międzynarodową firmą logistyczną branży transportowej działającą na rynku europejskim i specjalizującą się w transporcie chłodniczym. W związku z dynamicznym rozwojem naszego polskiego oddziału poszukujemy do pracy w biurze w Komornikach, na stanowisku:

    Miejsce pracy: Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

    Obowiązki:

    • monitorowanie oraz koordynowanie pracy kierowców
    • pomoc kierowcom w rozwiązywaniu problemów dotyczących realizacji zleceń
    • współpraca z innymi działami

    Oczekiwania:

    • dyspozycyjność do pracy zmianowej
    • łatwość przyswajania nowej wiedzy
    • znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
    • znajomość MS Office
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie oraz sumienność
    • mile widziani studenci ostatnich lat lub zaoczni

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o prace
    • pozytywną atmosferę w pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • opiekę Medyczną Lux Med
    • pakiet Multi Sport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do 03.03.2019 r. listu motywacyjnego i CV wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy firmy:

    Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
    ul. Fabianowska 160
    62-052 Komorniki
    Telefon: 618 935 960

    lub za pomocą przycisku Aplikuj teraz.