Oferta pracy

Dyspozytor Międzynarodowy

WOLTER KOOPS INTERNATIONAL SP.Z. O.O.O firmie

WOLTER KOOPS INTERNATIONAL SP.Z. O.O.

Fabianowska 160

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Wolter Koops jest międzynarodową firmą logistyczną branży transportowej działającą na rynku europejskim i specjalizującą się w transporcie chłodniczym. W związku z dynamicznym rozwojem naszego polskiego oddziału poszukujemy do pracy w biurze w Komornikach, na stanowisku:

Obowiązki:

  • monitorowanie oraz koordynowanie pracy kierowców
  • pomoc kierowcom w rozwiązywaniu problemów dotyczących realizacji zleceń
  • współpraca z innymi działami

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • łatwość przyswajania nowej wiedzy
  • znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • znajomość MS Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie oraz sumienność
  • mile widziani studenci ostatnich lat lub zaoczni

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o prace
  • pozytywną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • opiekę Medyczną Lux Med
  • pakiet Multi Sport

Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
ul. Fabianowska 160
62-052 Komorniki
Telefon: 618 935 960

lub za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do 30.09.2020 r. listu motywacyjnego i CV wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy firmy:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy