Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyspozytor Międzynarodowy

MATRANS SUN KIJE POLAND SP. Z O.O. SP.K. (dawniej MAT-TRANS PAWEŁ CICHOCKI SP Z.O.O)O firmie

  • Zygmunta Vogla 28
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

MATRANS SUN KIJE POLAND SP. Z O.O. SP.K. (dawniej MAT-TRANS PAWEŁ CICHOCKI SP Z.O.O)

Zygmunta Vogla 28

Warszawa

Firma z wieloletnim doświadczeniem będąca liderem w branży transportowej.

Opis Stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację kontraktu dla międzynarodowej firmy logistycznej na trasach w Unii Europejskiej. Podstawowe zadania to:

  • Obsługa zleceń transportowych,
  • Koordynacja i zarządzanie transportami własnej floty,
  • Czynny udział w obiegu dokumentacji transportowej,
  • Fakturowanie zleceń transportowych,
  • Kontrola i doskonalenie przebiegu procesu transportowego,
  • Przygotowywanie raportów dla Klienta oraz wewnętrznych,
  • Rozwiązywanie wszelkich ew. problemów powstałych podczas procesu,

Wymagania

  • Praca w systemie zmianowym
  • Doświadczenie w branży transportowej,
  • Bardzo dobra znajomość języka Angielskiego i lub Niemieckiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość uregulowań i przepisów z zakresu transportu międzynarodowego (np. czas pracy kierowcy),
  • Wysokie umiejętności logicznego i analitycznego myślenia,
  • Dobra organizacja pracy własnej i trafnego określania priorytetów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów, umiejętność pracy pod presją czasu oraz analitycznego myślenia,
  • Opanowanie w sytuacjach stresowych,
  • Zaangażowanie i silna motywacja do pracy,
  • Przygotowanie do pracy zmianowej (praca nocna),
  • Posiadanie bazy własnych klientów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwości realizacji zawodowej,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Umowę o pracę,

Ogłoszenie archiwalne