Dyspozytor

  • Mościska (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.06.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 29.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Geis to niemiecka firma logistyczna istniejąca na rynku od ponad 20 lat zapewniająca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie transportu. Jesteśmy jedną z wiodących firm transportowych i logistycznych w Europie Środkowej.
    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Dyspozytor
    Miejsce pracy: Mościska

    Zadania:

    • wydawanie zleceń Kurierom
    • dbanie o skuteczność odbiorów przesyłek
    • kontrolowanie i raportowanie jakości pracy Kurierów
    • monitoring realizacji zleceń przez Kurierów
    • optymalizacja tras kurierskich

    Jeżeli:

    masz umiejętności analityczne i organizacyjne, posiadasz łatwość nawiązywania kontaktów oraz chciałabyś/chciałbyś rozwijać swoje kompetencje w obszarze logistyki oraz dystrybucji

    oraz

    • posiadasz doświadczenie w dystrybucji przesyłek paczkowych - mile widziane
    • masz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem (kierunku Logistyka, Transport, Administracja, Zarządzanie, Marketing)
    • znasz branżę TSL i wiążesz z nią swoją przyszłość zawodową
    • jesteś osobą komunikatywną i angażujesz się w wykonywanie swoich obowiązków
    • potrafisz efektywnie zarządzać czasem, dostępnymi zasobami i sprzętem
    • radzisz sobie w trudnych sytuacjach

    Oferujemy:

    • pracę w przyjaznym i zgranym zespole
    • zaplecze silnej, dobrze prosperującej i rozwijającej się międzynarodowej firmy
    • możliwość uczenia się od ekspertów
    • szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, na preferencyjnych warunkach - prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie)
    • stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę na pełen etat