Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyspozytor - Planista

ARKA SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

  • śląskie

    śląskie
  • ważna jeszcze 10 dni
    do: 15 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i ustalanie tras przejazdowych pojazdów

  • monitorowanie tras

  • wysyłanie kierowcom instrukcji wykonywanej trasy

  • monitorowanie czasów jazdy kierowców

Nasze wymagania

  • zdolność analitycznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w młodym, zgranym zespole;

  • umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju;

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym lub możliwość pracy stacjonarnej w dwóch do wyboru biurach: Woskrzenice Duże, 21 - 500 Biała Podlaska, 66-100 Sulechów.

ARKA SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA dynamicznie rozwijająca się Firma, świadcząca usługi transportowe na terenie kraju i Europy, oferuje pracę na stanowisku: Specjalista ds. Szkoleń kierowców.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje