Oferta pracy

Dyspozytor - Planista

PreZero Polska Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie harmonogramów realizacji usług oraz planowanie zasobów technicznych i ludzkich potrzebnych do realizacji tych usług.

  • Przekazywanie kierowcom dokumentacji samochodu i zadań do wykonania.

  • Monitorowanie pracy brygad w zakresie wykonywanych zleceń, reagowanie na pojawiające się problemy i ich rozwiązywanie.

  • Analizowanie tras przejazdowych i budowanie tras optymalnych, systematyczne ich weryfikowanie.

  • Wyrywkowa kontrola sprawności psychofizycznej pracowników i kompletności ubrania roboczego oraz kontrola sprawności pojazdów.

  • Weryfikowanie czasu pracy kierowców, reklamacji Klientów z użyciem dostępnych narzędzi.

  • Rejestracja danych w systemie.

  • Dbałość o kompletność dokumentacji.

  • Bieżąca obsługa klientów w zakresie realizacji zleceń.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe – preferowany profil: transport, logistyka.

  • Bardzo dobra znajomość pracy z komputerem i systemów informatycznych (Word, Excel)

  • Systematyczność, skrupulatność, umiejętność pracy z cyframi, danymi.

  • Wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Nastawienie na współpracę z innymi, na realizację celów i zwiększanie efektywności.

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (pon-pt; 3 zmiany w godzinach 05:30 – 19:00).

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Mile widziana wiedza techniczna z obszaru motoryzacji - zwłaszcza mechaniki pojazdów ciężarowych.

  • Mile widziana znajomość czasu pracy kierowcy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie oraz odprowadzane składki do ZUS.

  • Finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia.

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach.

  • Rozbudowane zaplecze socjalne.

  • Odzież roboczą i indywidualne środki ochrony.

  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i kandydatkami.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, taż zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy