Oferta pracy

Dyspozytor

OTP Sp. z o.o.O firmie

  • ul. Chemików 7
    Płock, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

OTP Sp. z o.o.

ul. Chemików 7

Płock

OTP Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku przy ulicy Chemików 7
od lutego 2016 r. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Trans Polonia.
Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce specjalizujących się w transporcie
materiałów niebezpiecznych w zakresie transportu paliw oraz gazu płynnego (LPG).

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
DyspozytorNumer ref.: 01/11/2020/RJ

Opis stanowiska:

  • zapewnienie ciągłości dostaw paliw do klientów
  • zapewnienie właściwej współpracy z klientami
  • nadzór nad wykonaniem usługi transportowej

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego lub wyższego (preferowane: logistyka, transport)
  • znajomości zagadnień z zakresu planowania przewozów
  • znajomości przepisów z zakresu czasu pracy kierowców

Ponadto oczekujemy:

  • inicjatywy i samodzielności działania
  • precyzji i dokładności w pracy
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Office
  • znajomości podstawowych zagadnień branży TLS
  • prawa jazdy kat. B
  • dyspozycyjności

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny
  • pracę w zgranym zespole współpracowników
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk   "Aplikuj".
Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OTP Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym, w celu udziału w rekrutacji na stanowisko Dyspozytor w OTP Sp. z o.o. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne, a podstawą ich przetwarzania jest moja zgoda. Niepodanie przeze mnie danych osobowych może skutkować brakiem włączenia mnie w proces rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy