Oferta pracy

Dyspozytor

Remondis Sanitech Poznań Spółka z o.o.O firmie

Remondis Sanitech Poznań Spółka z o.o.

Górecka 104

Poznań

REMONDIS świadczy usługi dla ponad 30 milionów mieszkańców w 33 krajach świata.

Dysponuje siecią 800 własnych instalacji, zatrudnia 32 000 pracowników.

Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w  przybliżeniu 30 milionów ton surowców.

REMONDIS działa w Polsce już od 1992 roku! Obecnie posiada oddziały w 47 miastach na terenie całego kraju. Przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi w zakresie zbiórki, transportu sortowania i sortowania  wszelkiego rodzaju odpadów, elektrorecyklingu, oczyszczania dróg oraz gospodarki wodno-ściekowej.

Spółka REMONDIS Sanitech Poznań poszukuje
Pracownika na stanowisko

DYSPOZYTOR

Opis stanowiska:

  • Koordynacja pracy brygad wywozowych,
  • Nadzór nad prawidłową realizacją zleceń,
  • Efektywne zarządzanie flotą transportową,
  • Dbałość o serwis świadczonych usług.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie – techniczne,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność obsługi komputera, pakietu Office,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i pracy w zespole,
  • Kreatywność w działaniu i samodzielność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego.
Zgłoszenia prosimy kierować za pomocą przycisku aplikowania

Administratorem Pana/ Pani danych jest REMONDIS Sanitech Poznań Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Górecka 104. Administrator Danych w celu należytej ochrony danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych jest uprawnienie do żądania danych niezbędnych do podjęcia działań przed zawarciem umowy w zakresie wskazanym w art. 221 kodeksu pracy, a w pozostałym zakresie zgoda na przetwarzanie danych osobowych, która w każdym czasie może być odwołana. Dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U. Dz.U.UE.L.2016.119.1). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 §1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.

„W nadsyłanych dokumentach (CV i list motywacyjny) prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez REMONDIS Sanitech Poznań Spółka z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.).”

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy