Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyspozytor

Euro24 Sp. z o.o. Sp.kO firmie

Euro24 Sp. z o.o. Sp.k

Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty 8

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • codzienna współpraca ze spedytorami

  • obsługa programów TMS

  • monitorowanie położenia pojazdów i informowanie klientów o bieżącym stanie transportu

  • realizacja dostaw

  • pomoc przy załadunkach, rozładunkach i odprawach celnych

  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów

  • współpraca z oddziałami zagranicznymi firmy i klientami z całej Europy

Nasze wymagania

  • umiejętność analizowania dokumentów, interpretowania informacji i wyciągania wniosków celem podjęcia właściwej decyzji

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na skuteczną komunikację telefoniczną i mailową z klientem

  • umiejętność szybkiego uczenia się i przełożenia wiedzy na działania

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej w biurze (06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 06.00) oraz dyżurów weekendowych w systemie home office

  • umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami w krótkim czasie

  • wysokie zdolności komunikacyjne i nastawienie na pracę zespołową

To oferujemy

  • system szkoleń wprowadzających w oparciu o dedykowany plan wdrożenia

  • stabilne warunki zatrudnienia i umowę o pracę

  • możliwość zdobywania wiedzy od specjalistów

  • szanse na rozwój w strukturach firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

EURO24 Sp. z o.o. Sp. k. to międzynarodowy operator logistyczny z 13-letnim doświadczeniem w zakresie transportu oraz spedycji na terenie Unii Europejskiej i poza nią. Firma posiada dwa oddziały na terenie Polski oraz po jednym w Niemczech, Hiszpanii i w Wielkiej Brytanii.

EURO24 obsługuje zarówno stałe kontrakty jak i jednorazowe, nieregularne wysyłki, transporty ekspresowe, a także krytycznie pilne zlecenia. Dzięki nowoczesnemu centrum operacyjnemu stały monitoring dostaw odbywa się 24/7, co pozwala na natychmiastowe reakcje, w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Niezawodne i terminowe dostawy to efekt nieustannego podnoszenia jakości usług firmy, a wieloletnia ekspertyza, przełomowe rozwiązania i doskonałe wyczucie dynamiki transportów ekspresowych daje EURO24 niewątpliwą przewagę nad konkurencją.

Przewiń do profilu firmy