Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyspozytor – specjalista ds. logistyki

Alba MPGK Sp. z o.o.

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie pracy kierowców,

  • rozdysponowywanie zleceń między pracownikami,

  • nadzór nad aktualnym stanem technicznym pojazdów,

  • nadzór nad realizacją powierzonych pracownikom obowiązków,

  • wykonywanie raportów ze zrealizowanych zleceń,

  • przestrzeganie czasu pracy kierowców,

  • sporządzanie dokumentacji,

  • kontrola tras.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie logistyki – mile widziane,

  • zmysł organizacyjny,

  • doświadczenie w planowaniu pracy zespołu,

  • umiejętności interpersonalne, komunikacyjne,

  • gotowość do pracy z wieloma zadaniami,

  • znajomość obsługi komputera (pakietu Office),

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • dynamiczną, wielowątkową pracę, w której nie zaznasz monotonii,

  • umowę o pracę, terminowe wynagrodzenie,

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia,

  • możliwość rozwoju kompetencji m. in. poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach,

  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,

  • nagrody z Programu Poleceń Pracowników,

  • pakiet świadczeń z funduszu socjalnego (m.in. wczasy pod gruszą, premia świąteczna).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • premia świąteczna