Oferta pracy

Dyspozytor - specjalista ds. transportu międzynarodowego

ARRA GROUP SP. Z O.O.

  • Polkowice

    Polkowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Dyspozycja przyjętych zleceń do kierowców (bieżąca współpraca ze spedytorem),

  • Współpraca z kierowcami w celu zapewnienia wysokiej jakości realizowanych zleceń,

  • Monitorowanie położenia pojazdów oraz temperatury przewożonych towarów,

  • Kontrolowanie i nadzorowanie realizacji zleceń przez kierowców,

  • Informowanie klientów o bieżącym statusie transportu,

  • Awizowanie kierowców na załadunkach i rozładunkach oraz na przeprawach promowych,

  • Przygotowywanie dokumentacji celnej,

  • Prowadzenie zleceń w systemach informatycznych,

  • Sumienne i dokładne sporządzanie dokumentacji transportowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera,

  • Gotowość do pracy na zmiany,

  • Doświadczenie w branży TSL będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność współpracy w zespole,

  • Multitasking mind,

  • Łatwość w podejmowaniu decyzji, odpowiedzialność,

  • Dokładność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Miejsce wykonywania pracy: Głogów/praca zdalna po wdrożeniu

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia,

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Doświadczony zespół specjalistów do współpracy,

  • Duże pole samodzielności w działaniu,

  • Bardzo dobrą atmosferę w firmie,

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków,

  • Pasjonującą, pozbawioną monotonii pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

ARRA to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

Szukamy ludzi z pasją i zaangażowaniem, poszukujących możliwości rozwoju, czyli dokładnie takich jak MY.

Przewiń do profilu firmy