Oferta pracy

Dyspozytor – specjalista ds. transportu międzynarodowego

ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K. O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrolowanie przewozów towarów pojazdami o DMC do 3,5 t, w tym w szczególności:

  • dyspozycja przyjętych zleceń do kierowców (bieżąca współpraca ze spedytorem),

  • współpraca z kierowcami w celu zapewnienia wysokiej jakości realizowanych zleceń,

  • monitorowanie położenia pojazdów oraz temperatury przewożonych towarów

  • kontrolowanie i monitorowanie realizacji zleceń przez kierowców,

  • informowanie klientów o bieżącym statusie transportu,

  • awizowanie kierowców na załadunkach i rozładunkach oraz na przeprawach promowych,

  • przygotowywanie dokumentacji celnej,

  • prowadzenie zleceń w systemach informatycznych,

  • sumienne i dokładne sporządzanie dokumentacji transportowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera,

  • Gotowość do pracy na zmiany

  • Doświadczenie w branży TSL będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność współpracy w zespole,

  • Multitasking mind,

  • Łatwość w podejmowaniu decyzji, odpowiedzialność,

  • Dokładność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia

  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • doświadczony zespół specjalistów do współpracy

  • duże pole samodzielności w działaniu

  • bardzo dobrą atmosferę w firmie

  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków

  • pasjonującą, pozbawioną monotonii pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowy urlop

ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K.

ARRA to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki farmacji, specjalizujemy się w transporcie farmaceutycznym, chłodniczym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR), w warunkach temperatury kontrolowanej.

Szukamy ludzi z pasją i zaangażowaniem, poszukujących możliwości rozwoju, czyli dokładnie takich jak MY.

Przewiń do profilu firmy