Oferta pracy

Dyspozytor - Spedytor floty własnej

Mac-trans Sp. z o.o. S.K.O firmie

  • Bóżnicza 15
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Mac-trans Sp. z o.o. S.K.

Bóżnicza 15

Poznań

Mac-Trans Sp. z o.o. Sp.K. jest prężnie rozwijającą się firmą transportowo-spedycyjną, oferującą szeroki zakres usług logistycznych. Istniejemy na rynku TSL już od 2000 roku. Obecnie naszą flotę stanowi kilkadziesiąt zestawów typu chłodnia i plandeka.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Osoby na stanowisko

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie flotą samochodów ciężarowych typu chłodnia lub plandeka w ruchu międzynarodowym,
  • Dbałość o terminowość dostaw i wysoką jakość usług,
  • Utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami,
  • Planowanie, pozyskiwanie zleceń oraz określanie warunków transportu.
  • Współpraca z działem spedycji

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka obcego (angielski/niemiecki),
  • Znajomość rynku spedycyjno-transportowego,
  • Umiejętność planowania, zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkowym systemem motywacyjnym,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i zgranym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy