Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyspozytor/ Spedytor międzynarodowy

Usługi Transportowe Marek ZinekO firmie

  • Nowiny Wielkie (pow. gorzowski)

    Nowiny Wielkie (pow. gorzowski), lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie oraz obsługa zleceń spedycyjnych

  • obsługa zleceń transportowych (prowadzenie określonej liczby przydzielonych kierowców)

  • planowanie tras z uwzględnieniem czasu pracy kierowcy

  • współpraca z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwaniem nowych kontraktów

  • dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego lun angielskiego, znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenia w branży logistycznej, w szczególności w spedycji międzynarodowej

  • umiejętność korzystania z giełd transportowych i obsługi programów spedycyjnych

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • mile widziane będzie posiadanie własnego portfela zleceniodawców

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie w zależności od indywidualnych możliwości i doświadczenia. Indywidualne warunki umowy dla osób posiadających własną bazę klientów.

  • brak korporacyjnych zasad i struktur

  • nowocześnie wyposażone stanowisko pracy

  • praca w zgranym, młodym zespole

  • Benefity

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Usługi Transportowe Marek Zinek

Usługi Transportowe Marek Zinek jest firmą istniejącą od 2003 roku specjalizującą się w międzynarodowych i krajowych przewozach towarów oraz spedycji i magazynowaniu. Od tego czasu odnotowujemy ciągły rozwój firmy, a naszym celem jest podnoszenie jakości i zakresu oferowanych przez Nas usług. Dzięki Naszym pracownikom, działających z pasją, oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy

Nie posiadasz doświadczenia w branży transportowej, ale chętnie się zdobywasz nową wiedze i jesteś otwarty na nowe doświadczenia- oferujemy możliwość przyuczenia do zawodu, gdzie otrzymasz pełne przeszkolenie branżowe oraz wdrożenie stanowiskowe. Nie bój się nowych wyzwań- aplikuj!

Jesteśmy świadomi obecnej sytuacji epidemiologicznej na świecie w tym także w Polsce, dlatego zapewniamy Naszym pracownikom stabilność zatrudnienia oraz bezpieczne warunki pracy.

Być może jeszcze nie podjąłeś decyzji o zmianie pracy, lecz jeśli ciekawią Cię warunki panujące w Naszej firmie - zapraszamy Cię na wizytę w Naszej siedzibie lub jeśli planujesz zmianę pracodawcy nawet za kilka miesięcy - zgłoś się do Nas, a dostosujemy proces rekrutacji do Twojej bieżącej sytuacji.

Dlatego jeśli chcesz:

  • pracować w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, cenionej przez klientów i przewoźników

  • w firmie, gdzie istnieje szacunek, partnerskie relacje i rozwój

  • otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie