Oferta pracy

Dyspozytor - spedytor międzynarodowy

RB Trans Service BisO firmie

  • Olkusz, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
RB Trans Service Bis to nowoczesna, stabilna firma, której celem jest świadczenie usług transportowych na terenie Unii Europejskiej przy zachowaniu najwyższych standardów jakości

OPIS STANOWISKA:

  • Koordynowanie i nadzorowanie przewozów w transporcie międzynarodowym
  • Monitorowanie pracy kierowców z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń telematycznych
  • Optymalizacja tras
  • Współpraca ze spedytorami i innymi oddziałami firmy

WYMAGANIA:

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku dyspozytora lub spedytora międzynarodowego
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość zagadnień transportowych
  • Praktyczna znajomość MS Excel
  • Komunikatywność, umiejętności organizacyjne

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę, dobre warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Aktywny udział w rozwoju firmy
  • Bardzo dogodną lokalizację
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RB Trans Service Bis Sp. z o.o. S.K. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy