Ta oferta pracy jest nieaktualna od 352 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyspozytor - spedytor międzynarodowy

  • Olkusz, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RB Trans Service Bis to nowoczesna, stabilna firma, której celem jest świadczenie usług transportowych na terenie Unii Europejskiej przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.
    Miejsce pracy: Olkusz
    OPIS STANOWISKA:
    • Koordynowanie i nadzorowanie przewozów w transporcie międzynarodowym
    • Monitorowanie pracy kierowców z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń telematycznych
    • Optymalizacja tras
    • Współpraca ze spedytorami i innymi oddziałami firmy
    WYMAGANIA:
    • Minimum rok doświadczenia na stanowisku dyspozytora lub spedytora międzynarodowego
    • Wykształcenie min. średnie
    • Dobra znajomość j. angielskiego
    • Znajomość zagadnień transportowych
    • Praktyczna znajomość MS Excel
    • Komunikatywność, umiejętności organizacyjne
    OFERUJEMY:
    • Ciekawą pracę, dobre warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • Aktywny udział w rozwoju firmy
    • Bardzo dogodną lokalizację
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"