Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyspozytor - spedytor międzynarodowy

RB Trans Service BisO firmie

  • Skierniewice

    Skierniewice, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i nadzorowanie przewozów w transporcie międzynarodowym

  • Monitorowanie pracy kierowców z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń telematycznych

  • Optymalizacja tras

  • Współpraca ze spedytorami i innymi oddziałami firmy

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku dyspozytora lub spedytora międzynarodowego

  • Wykształcenie min. średnie

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Znajomość zagadnień transportowych

  • Praktyczna znajomość MS Excel

  • Komunikatywność, umiejętności organizacyjne

To oferujemy

  • Ciekawą pracę, dobre warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Aktywny udział w rozwoju firmy

  • Bardzo dogodną lokalizację

RB Trans Service Bis

RB Trans Service Bis to nowoczesna, stabilna firma, której celem jest świadczenie usług transportowych na terenie Unii Europejskiej przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Przewiń do profilu firmy