Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyspozytor - Spedytor

Quality Support Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Quality Support Sp. z o.o. w Zielonej Górze specjalizuje się w transporcie towarów głównie na rynku norweskim.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Koordynacja transportów drogowych na trasach międzynarodowych
  • Realizacja zleceń transportowych
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dyspozycyjność
  • Doskonała organizacja pracy
  • Samodzielność i dokładność w działaniu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie !!!
  • System premiowania indywidualnych osiągnięć
  • Umowę o pracę na pełny etat (po okresie próbnym na czas nieokreślony)
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne