Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyspozytor - Spedytor

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Specjalista
  • 09.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Quality Support Sp. z o.o.

    Firma Quality Support Sp. z o.o. w Zielonej Górze specjalizuje się w transporcie towarów głównie na rynku norweskim.
    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Opis stanowiska:

    • Koordynacja transportów drogowych na trasach międzynarodowych
    • Realizacja zleceń transportowych
    • Budowanie długoterminowych relacji z klientami
    • Prowadzenie dokumentacji transportowej

    Wymagania:

    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Dyspozycyjność
    • Doskonała organizacja pracy
    • Samodzielność i dokładność w działaniu

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie !!!
    • System premiowania indywidualnych osiągnięć
    • Umowę o pracę na pełny etat ( po okresie próbnym na czas nieokreślony)
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.