Dyspozytor

Ruch S.A.

  • Stryków

    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległą strukturą kurierską

  • Organizacja i optymalizacja tras kurierskich

  • Efektywne zarządzanie ilością przesyłek na poszczególnych trasach/rejonach kurierskich

  • Rekrutacja oraz szkolenie nowozatrudnionych Kurierów

  • Kontrola wizerunku Kurierów oraz taboru kurierskiego

  • Kontrola standardów bezpieczeństwa taboru kurierskiego

  • Egzekwowanie wysokich standardów obsługi Nadawców i Odbiorców przesyłek

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą podwykonawców

  • Wykształcenie min. Średnie

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Dobra znajomość topografii obszaru

  • Bardzo dobre umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i zespołu

  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w warunkach stresowych

  • Znajomość standardów profesjonalnej obsługi Klienta

Mile widziane

  • Znajomość systemów SAP, WMS, TMS

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w polskiej, stabilnej firmie będącej członkiem grupy kapitałowej PKN Orlen

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: system kafeteryjny MyBenefit, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta paliwowa

  • Dofinansowanie w ramach ZFŚS m.in. do wypoczynku, bonów świątecznych i innych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji w ramach udziału w wielu ciekawych projektach

  • Niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego klikając w przycisk APLIKUJ.

Ruch S.A.

RUCH S.A. należy do Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego Orlen S.A. W związku z nową strategią rozwoju, przed Spółką stoi wiele wyzwań w obszarze sprzedaży detalicznej, logistyki, sprzedaży prasy oraz e-commerce. Obecnie zapewnia dostęp do usług takich jak nadawanie i odbiór ORLEN Paczki, a także na bazie sieci około 1000 własnych punktów Spółka rozwija sprzedaż towarów szybko zbywalnych, artykułów spożywczych oraz przekąsek, gazet i czasopism, płatności rachunków czy usługi finansowe.

RUCH działa na terenie całej Polski, obsługując każdego dnia miliony klientów. Firma obecnie dynamicznie rozwija usługę ORLEN Paczka obsługując miliony paczek w ponad 7 600 punktach.

Przewiń do profilu firmy