Oferta pracy

Dyspozytor

FBSERWIS S AO firmie

Rekrutacja zdalna

FBSERWIS S A

Fabryczna 20

Tarnów

Obecnie do naszej spółki FBSerwis Karpatia sp. z o.o. poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

DYSPOZYTOR

Co możemy zaoferować ?

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników pracy
  • Dofinansowanie karty MultiSport
  • Możliwości rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie o długoletniej tradycji na rynku

Zadania, które przed Tobą postawimy:

  • Wydawanie i odbiór dokumentów kierowcom
  • Prowadzenie ewidencji kart drogowych oraz tankowania pojazdów
  • Nadzór nad realizacją tras odbioru odpadów przez kierowców, rozliczanie z wykonywania zadań i zrealizowanych tras
  • Obsługa wagi samochodowej
  • Nadzór nad gospodarką magazynową Zakładu
  • Zapewnienie przestrzegania procedur BHP przez pracowników
  • Tworzenie analiz, zestawień oraz dokumentacji na potrzeby realizacji kontraktu

Jakie wymagania stawiamy potencjalnym kandydatom ?

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – w transporcie / logistyce
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, przede wszystkim Excel
  • Komunikatywność, umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach
  • Mile widziani kandydaci z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem pracowników (a przede wszystkim kierowców)
FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimex oraz globalnej grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej. FBSerwis jest pionierem w zakresie kompleksowych usług świadczonych zgodnie z ideą Smart City.

Najważniejsze fakty:

  • utrzymujemy blisko 1700 km dróg krajowych i autostrad,
  • modernizujemy i utrzymujemy oświetlenie drogowe,
  • obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim, podkarpackim i małopolskim,
  • posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych, w tym dwie z własnym składowiskiem,
  • utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy