Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyspozytor – Team Leader

Charter Sp. z o.o.

  • Żyrardów

    Żyrardów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór pracy grupy Dyspozytorów

  • planowanie i koordynacja procesu transportowego dedykowanej floty pojazdów

  • monitorowanie pracy kierowców poprzez system TMS oraz bezpośredni kontakt

  • optymalizacja tras i kosztów transportu oraz planowanie tankowań

  • kompletowanie dokumentów przewozowych

  • współpraca z warsztatem oraz działem spedycji

  • bieżące rozwiązywanie problemów z wiązanych z realizacją przyjętych zleceń

  • utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientem zewnętrznym oraz wewnętrznym

  • tworzenie raportów okresowych z wykonanej pracy

  • praca w oparciu o wewnętrze procedury/procesy

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku spedytora międzynarodowego / dyspozytora – warunek konieczny

  • dobra znajomość języka polskiego oraz rosyjskiego lub ukraińskiego – warunek konieczny

  • znajomość praktycznych zagadnień prawnych oraz dokumentacji związanej z transportem drogowym

  • znajomość czasu pracy kierowców

  • praktyczna znajomość obsługi komputera, szczególnie w zakresie MS Office

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji interpersonalnych

  • dobra organizacja pracy i optymalnego wykorzystania czasu

  • zorientowanie na pracę zespołową

  • gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę na pełny etat po 3 miesięcznym okresie próbnym

  • motywacyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • narzędzia niezbędne do wykonywania zadań (telefon, laptop)

  • wsparcie przełożonego

Siedziba firmy

ul. Guzowska 3, Wiskitki (pow. żyrardowski)

Aplikowanie

Informujemy iż aplikacje nie spełniające określonych wyżej wymienionych wymagań nie będą rozpatrywane. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania