Logo Pracuj.pl

Dyspozytor transportu drogowego

Mandersloot Polska Transport Sp. z o.o.O firmie

Mandersloot Polska Transport Sp. z o.o.

Polna 125

Komorniki (gm. Komorniki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kontrola floty
  • zarządzanie operacjami transportowymi w kraju i zagranicą
  • cykliczne raportowanie
  • współpraca z kierowcami
  • analiza szkód powstałych w czasie transportu oraz ich minimalizowanie
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • umiejętność podejmowania trudnych decyzji
  • otwartość i komunikatywność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów transportu drogowego, oraz przepisów związanych z czasem pracy kierowców
  • doskonała organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia: umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobrą atmosferę pracy
  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • udział w imprezach integracyjnych
  • pakiet medyczny
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

O nas

Jesteśmy znaną, międzynarodową firmą transportową działającą na rynku Polskim od 1996 roku. Jesteś osobą charyzmatyczną, posiadasz doświadczenie, chcesz pracować w młodym energicznym zespole? aplikuj!

Dyspozytor transportu drogowego, Polna 125, Komorniki (gm. Komorniki)