Ta oferta pracy jest nieaktualna od 305 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyspozytor Transportu Kolejowego

  • Legnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 23.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Legnica

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie i nadzór pracy drużyn trakcyjnych w oparciu o bieżące zadania eksploatacyjne,
    • Prowadzenie spraw w zakresie obsługi trakcyjnej pociągów,
    • Bieżąca obsługa procesu transportu kolejowego realizowanych kontraktów i zleceń,
    • Planowanie kursów pociągów,
    • Monitorowanie przebiegu pociągów spółki,
    • Praca administracyjna związana z realizacją zleceń.

    Wymagania:

    • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku,
    • Wykształcenie średnie, mile widziane średnie techniczne w specjalizacji trakcja - eksploatacja,
    • Znajomość obsługi pakietu MS Office,
    • Znajomość obowiązujących procedur, regulaminów i instrukcji z zakresu eksploatacji taboru,
    • Znajomość zagadnień związanych z pracą drużyn trakcyjnych,
    • Dokładność i umiejętność analitycznego myślenia,
    • Duża samodzielność i odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie,
    • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
    • Korzystne i stabilne warunki pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez COLAS RAIL Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.