Oferta pracy

Dyspozytor Transportu

LINK Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie grupą pojazdów i kierowców

  • planowanie i optymalizowanie ruchu pojazdów

  • dbanie o jakość i terminowość dostaw

  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z kierowcami

  • obsługa systemu informatycznego oraz telematycznego

  • praca w Zgierzu (8.00-16.00; możliwa praca zmianowa w przyszłości w tym w weekendy), praca w Gliwicach i Wiązownie (pon-pt 8.00-16.00)

Nasze wymagania

  • zamiłowanie do dynamicznej pracy i pełnej kontaktów z ludźmi

  • umiejętność analizowania sytuacji i efektywnego planowania

  • zdolność podejmowania szybkich decyzji

  • dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego

  • zapraszamy do współpracy także osoby bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego oraz osoby, które chcą się przekwalifikować

Mile widziane

  • podstawowa wiedza w zakresie organizacji transportu międzynarodowego

  • znajomość zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców oraz pakietu mobilności

To oferujemy

  • perspektywiczną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę

  • możliwość podniesienia własnych kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • szkolenie wprowadzające do pracy

  • nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia pracy

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

  • prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

LINK Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Polsce. Od 32 lat specjalizujemy się w najwyższej jakości usługach transportowych na terenie Europy. Dajemy szanse nowym pracownikom na rozwój, zdobywanie nowych kompetencji. Jeśli lubisz stawiać sobie ambitne cele i dbać o swoją karierę, zaaplikuj już teraz.

Przewiń do profilu firmy