Oferta pracy

Dyspozytor Transportu Międzynarodowego

Boekestijn Transport Sp. z o. o. O firmie

Boekestijn Transport Sp. z o. o.

Spedycyjna 2

Gądki (pow. poznański)

Jesteśmy firmą transportową o ugruntowanej pozycji na rynku od 1994 roku. Specjalizujemy się w transporcie towarów na terenie całej Europy. Naszą domeną jest transport między Holandią a krajami Europy Wschodniej i Zachodniej, przede wszystkim Francją, Anglią, Hiszpanią, Polską, Rosją oraz Węgrami. Nasz zespół to profesjonaliści, których charakteryzuje doświadczenie, wiedza, kompetencje i pasja! W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Dyspozytor Transportu MiędzynarodowegoNumer ref.: nr ref.: 08/2020

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z klientami z całej Europy.
  • Ścisła współpraca z kierowcami, wyznaczanie tras i grafiku pracy.
  • Praca w autorskim systemie zarządzania transportem.
  • Koordynacja wykonania zleceń zgodnie z procedurami.
  • Optymalne planowanie transportu.
  • Organizacja pracy floty powierzonych pojazdów ciężarowych.
  • Prowadzenie dokumentacji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, rodzinnej firmie, zatrudniającej ponad 600 osób w całej Europie.
  • Work-life balance – po wyjściu z pracy Twój telefon nie zadzwoni
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Niepowtarzalną atmosferę i warunki pracy w młodym zespole.
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i żywy kontakt z językiem angielskim.
  • Prywatną opiekę medyczną i dostęp do platformy MyBenefit.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży transportowej i wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Podstawowa znajomość języka rosyjskiego, jako dodatkowy atut.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, lecz bez zmian nocnych.
  • Zorientowanie na osiąganie celów, samodzielność oraz umiejętności interpersonalne i analityczne.
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i określania priorytetów.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich dokumentów
aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy