Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyspozytor Transportu Międzynarodowego

Marcin Dąbrowski POKER TRANSPORTO firmie

4 2007 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Powstańców Listopadowych 29c
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Marcin Dąbrowski POKER TRANSPORT

Powstańców Listopadowych 29c

Rzeszów

Jesteśmy młodą, nowoczesną firmą z branży TSL. Od 2015 r. systematycznie powiększamy swoją flotę i zbieramy doświadczenie, realizując stałe przewozy transportowe w Europie Zachodniej. W związku z rozwojem i wzrostem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • codzienna współpraca w języku angielskim ze stałymi Partnerami firmy
  • monitorowanie prawidłowej realizacji zleceń transportowych;
  • planowanie pracy, koordynowanie kierowców w zakresie dotyczącym realizacji zlecenia oraz ich obowiązków dotyczących wykonywanej pracy;
  • nadzór nad prawidłowym przepływem informacji, dokumentów i raportowanie Przełożonemu;
  • kontrolowanie kosztów jednostkowych poszczególnych kursów;

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację telefoniczną i mailową (warunek konieczny);
  • dyspozycyjność (nienormowany czas pracy);
  • samodzielność, umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dobra organizacja pracy;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży transportowej wymagane;
  • wykształcenie o kierunku transport/logistyka mile widziane, lecz nie jest warunkiem koniecznym;
  • znajomość zagadnień z branży transportowej (czas pracy kierowców, konwencja CMR itp.);

Oferujemy:

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat (możliwa również inna forma zatrudnienia);
  • godziny pracy do uzgodnienia;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń – pensja stała lub system prowizyjny – do uzgodnienia;
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kompetencji w przyjaznej atmosferze, w rozwijającej się firmie.

Ogłoszenie archiwalne