Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dyspozytor transportu

OMEGA PILZNO

  • Ludwika Chmury 3, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Ludwika Chmury 3

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy kierowców w transporcie międzynarodowym i dbanie o relacje z nimi

  • Odpowiedzialność za poprawną i terminową realizację zleceń

  • Optymalizacja kosztów transportu

  • Współpraca z działami wewnętrznymi

  • Korzystanie z programów i narzędzi transportowych w celu efektywnej pracy

  • Rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zleceń

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w dyspozycji lub spedycji

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne

  • Znajomość czasu pracy kierowcy

  • Zainteresowanie branżą transportową

  • Świadomy wybór pracy w dyspozycji jako sposób rozwijania pasji

  • Nastawienie na realizacje celu

  • Umiejętność analizowania i wyciągania wniosków

  • Proaktywność w działaniu

  • Umiejętność działania w zmiennym, dynamicznym środowisku

To oferujemy

  • Pracę w stale rozwijającej się firmie

  • Dołączenie do grona specjalistów w branży transportowej

  • Możliwość zdobywania nowych kompetencji i doświadczeń

  • Pensję podstawową + premie

  • Stabilne warunki zatrudnienia- umowy o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • system szkoleń

OMEGA Pilzno, to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Wyróżnia nas to, że: pracujemy z pasją, dbamy o rozwój, wspólnie osiągamy cele, gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia, nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń.

Przewiń do profilu firmy