Oferta pracy

Dyspozytor transportu (z językiem niemieckim)

Blachotrapez

  • Rabka-Zdrój

    Rabka-Zdrój, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zamówień od klientów zagranicznych, głównie rynek niemiecki, pod kontem planowania terminu i trasy dostaw.

  • Przygotowywanie transportów na rynek DE zgodnie z zasadami panującymi w firmie

  • Koordynacja działań dotyczących klientów zagranicznych z Biurem Exportu.

  • Informowanie klientów o planowanych dostawach,

  • Przygotowywanie awizacji dla firm transportowych

  • Przygotowywanie dokumentów wysyłkowych

  • Obsługa i weryfikacji reklamacji transportowych, dalsza współpraca z działem DKJ.

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów dotyczących powierzonych klientów zagranicznych

Nasze wymagania

  • Płynna znajomość języka niemieckiego w mowie (warunek konieczny) w piśmie mile widziany

  • Mile widziane doświadczenia w pracy w Dziale Transportu lub Logistyki w firmie produkcyjnej

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Znajomość każdego dodatkowego języka będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel).

  • Kreatywność i samodzielność w pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność.

  • Dbałość o terminowość wykonywanych zadań, dobra organizacja pracy.

  • Nastawienie na cele, rozwój i nowe wyzwania.

To oferujemy

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w Firmie o ugruntowanej pozycji,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Atrakcyjne: wynagrodzenie i warunki pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Ciekawą pracę w super zespole.

  • Pakiet medyczny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Tworzymy miejsce pracy w którym:

• dzień zaczyna się od uśmiechu na twarzy a kończy z satysfakcją,

• pracownikom się przewodzi a nie nimi zarządza,

• rozmawia się o faktach a nie o plotkach,

• nie ocenia się za poglądy a za faktyczny wkład.

Pracuj z nami w świetnym miejscu pracy – Blachotrapez!

Jesteśmy #TEAMBlachotrapez zespołem ludzi z pasją. Dzięki swojej pracy tworzymy jedną z największych polskich spółek w branży budowlanej. Nasze produkty można znaleźć w 200 własnych placówkach handlowych oraz u ponad 2000 dystrybutorów w Europie, Kanadzie, USA, Azji oraz Afryce.

Naszą siłą jest Grupa Blachotrapez. Ponad tysiąc różnorodnych osobowości oraz pięć nowoczesnych marek: Revolt Energy – instalacje PV, KROP – systemy rynnowe i podsufitka dachowa, Gard – ogrodzenia, Solid Steel – pokrycia z kruszywem skalnym oraz PVex – hurtownia komponentów OZE.

Jak wygląda nasza codzienność?

Swój dzień zaczynamy z dobrą energią i również z taką go kończymy! Co nam w tym pomaga? Nie tylko atmosfera, ale i szerokie możliwości rozwoju. Wzajemnie inspirujemy się do działania, wspieramy w nowych inicjatywach, a w wolnym czasie –rozwijamy swoje pasje!

Stawiamy na wysoką kulturę organizacyjną za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym Certyfikatem przyznanym przez Instytut Great Place to Work® Polska oraz uzyskaliśmy tytuł Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce 2022.

Mówią o nas, że jesteśmy naprawdę świetnym miejscem pracy.

Postaw na ROZWÓJ – Mamy to w DNA!

Jeśli stawiasz na kreatywną pracę, możliwości pozyskania nowego doświadczenia, chętnie uczestniczysz w nowych projektach i szkoleniach – witaj w Blachotrapez!

Zapraszamy do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy