Oferta pracy

Dyspozytor w Dziale E-grocery

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Wielicka 28, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych KPI

  • Planowanie tras i przydzielanie ich kierowcom

  • Kontrola zużycia paliwa

  • Przygotowanie raportów i sprawozdań

  • Zarządzanie flotą aut Działu Transportu E-grocery (mycie aut, HACCP, czujniki temperatury, usterki, płyny eksploatacyjne)

  • Dbanie o przestrzeganie wewnętrznych procedur, procesów i regulaminów działu E-grocery przez kierowców

  • Informowanie bezpośredniego przełożonego o wszelkich problemach związanych z działalnością Działu E-grocery

  • Realizacja zaplanowanych tras w przypadku absencji kierowcy / kierowców

  • Dbanie o materiały eksploatacyjne potrzebne do efektywnej pracy kierowców

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjności: praca zmianowa 7 dni w tygodniu (godziny 6:00 – 14:00 i 14:00 – 22:00)

  • Umiejętności planowania i organizacji pracy

  • Samodzielności w działaniu

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • Orientacji na wynik

  • Znajomości pakietu MS Office

  • Prawa jazdy kat. B.

  • Zaświadczenia sanitarno-epidemiologicznego

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie kurierskiej

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Współpracy na podstawie umowy o pracę,

  • Dodatkowych benefitów: karta Multisport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • Stabilnej pracy w firmie, która jest liderem na rynku,

  • Możliwości poszerzania swoich kompetencji oraz zdobywania nowych,

  • Partnerskiej współpracy, która jest dla nas największą wartością.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych – Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym klientom. Obecnie funkcjonuje 10 000 paczkomatów na terenie całej Polski a ich liczba stale się powiększa!

Przewiń do profilu firmy