Ta oferta pracy jest nieaktualna od 244 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyspozytor w dziale transportu - zespół silosów podnoszonych

  • Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ruta Transport z Mińska Mazowieckiego jest rodzinną firmą transportową działającą od 1987 roku. Zajmujemy się transportem neutralnych materiałów sypkich luzem w naczepach typu silos (dolnozsyp i silos podnoszony). W naszej flocie znajduje się ponad 140 zestawów drogowych.

    Współpracujemy z klientami w Polsce i wielu krajach Europy.

    Adres strony internetowej: www.ruta-transport.pl

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

    Podstawowe obowiązki:

    • Przyjmowanie i rozliczanie zleceń transportowych krajowych i międzynarodowych,
    • Obsługa oprogramowania transportowego,
    • Kontakt z kierowcami,
    • Koordynacja procesów transportowych,
    • Nadzór nad dokumentacją i wyposażeniem pojazdów i kierowców,
    • Dbałość o wysoką jakość usług, zgodnie z polityką firmy.

    Wymagania:

    • Preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, mile widziana tematyka transportowa,
    • Doświadczenie zawodowe w branży transportowej,
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
    • Dobra znajomość pakietu biurowego MS Office,
    • Umiejętność analitycznego myślenia, chęć do nauki, zaangażowanie,
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
    • Odpowiedzialność, dyspozycyjność,
    • Prawo jazdy kategorii C + E będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Pracę w dobrej atmosferze,
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ruta Sp. J. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Ruta Sp. J. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim przy ul. Sosnkowskiego 81. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.