Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyspozytor w transporcie kolejowym

Rail STM Sp. z o.o.

7 0008 000 brutto / mies.
  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynowanie przewozów kolejowych;

  • Zarządzanie pracą drużyn trakcyjnych;

  • Zarządzanie eksploatowanym taborem kojowym (lokomotywy, wagony);

  • Współpraca z jednostkami uczestniczącymi w procesie obsługi przewozów kolejowych;

  • Praca administracyjna związana z realizacją zleceń przewozowych;

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym danym stanowisku

  • Komunikatywność;

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MC Office;

  • Samodzielność oraz odpowiedzialność;

  • Umiejętność podejmowania decyzji;

  • Znajomość zagadnień związanych z transportem kolejowym;

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka obcego (angielski, niemiecki, czeski, słowacki, ukraiński);

  • Umiejętność pracy pod presją;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Gotowość do pracy w zmianowy systemie czasu pracy, w tym w porze nocnej;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia;

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji (system wewnętrznych oraz zewnętrznych cyklów szkoleń);

  • Samodzielność oraz wpływ na kierunki rozwoju firmy;

  • Pracę w przyjaznym środowisku opartym na współpracy;

O nas

Rail STM jest dynamicznie rozwijającym się towarowym przewoźnikiem kolejowym, specjalizującym się realizacji ciężkich transportów typu bulk oraz stali. Dzięki własnej infrastrukturze punktowej oraz kooperacji z innymi podmiotami z Grupy spółka jest w stanie zapewnić kompleksowe usługi związane z realizacją transportów towarów masowych zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.