Dyspozytor w Transporcie Międzynarodowym

  • Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.06.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 21.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    I TY możesz dołączyć do lidera - zespołu VIVE

    W związku z dynamicznym rozwojem VIVE TRANSPORT Sp. z o.o., jedna z największych Firm w Regionie Świętokrzyskim, poszukuje kandydatów na stanowisko:
    DYSPOZYTOR W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM
    Miejsce pracy: Kielce
    Nr referencyjny: 31/VT/2018

    Od kandydatów wymagamy:

    • doświadczenie w branży transportowej, na podobnym stanowisku
    • znajomość topografii Europy Zachodniej
    • znajomość pakietu MS Office
    • dobra znajomość języka niemieckiego, język angielski będzie dodatkowym atutem
    • znajomość przepisów dotyczących transportu drogowego krajowego i międzynarodowego – czasu pracy i jazdy kierowcy
    • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność współpracy w zespole
    • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji
    • predyspozycje osobowościowe: komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów

    Opis stanowiska:

    • koordynacja transportów drogowych na trasach międzynarodowych
    • nadzór nad realizacją zleceń
    • dbanie o prawidłowy przepływ informacji
    • współpraca z działami w zakresie realizacji transportów

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny
    • pakiet socjalny
    • możliwość rozwoju

    Oferty prosimy przysyłać klikając:

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.