Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyspozytor w transporcie międzynarodowym

inTime Express Logistics Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór procesu realizacji zleceń transportowych

  • kontrola terminowości dostaw

  • planowanie i kontrola czasu pracy kierowców

  • dyspozycja własnej floty

  • praca zmianowa

  • możliwa praca nocna i weekendowa z dodatkowym wynagrodzeniem

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe/wyższe niepełne/w trakcie studiów - preferowane kierunki związane z transportem

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • minimalna znajomość sektora TSL

  • znajomość giełd transportowych będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

  • naukę języka niemieckiego, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, Multisport

  • pracę w młodym zespole i miłej atmosferze

  • możliwości rozwoju i pracy w oddziałach inTime w Niemczech

O nas

Firma inTime Express Logistics z siedzibą w Hanowerze jest europejskim liderem w dziedzinie organizacji transportów specjalnych. Na rynku niemieckim działamy od 30 lat. Firma posiada 14 oddziałów w Niemczech oraz na terenie Unii Europejskiej. W związku z ciągłym rozwojem biura w Polsce, poszukujemy ambitnych i zaangażowanych  pracowników.