Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyspozytor

  • Sokołów (pow. pruszkowski), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ferma "OLDAR"

    Ferma OLDAR, jedna z przodujących firm sektora spożywczego,
    w związku w ciągłym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

    DYSPOZYTOR

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Sokołów (pow. pruszkowski)

    Oczekiwania:

    • wykształcenie min. średnie,
    • prawo jazdy kat. B,
    • min 2-letnie doświadczenie w branży transportowej w szczególności w planowaniu transportu,
    • znajomość rynku usług TSL,
    • znajomość przepisów prawa transportowego i rozliczania pracy kierowców,
    • zdolności analityczne i planistyczne,
    • odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (Word, Excel).

    Podstawowe obowiązki:

    • koordynowanie i planowanie optymalnego wykorzystania floty transportowej,
    • nadzór nad kierowcami,
    • organizacja pracy floty pojazdów własnych w transporcie krajowym i międzynarodowym,
    • organizacja napraw i przeglądów taboru,
    • raportowanie pracy działu transportu.

    Oferujemy:

    • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając na przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.