Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyspozytor

JAMOX TRANS SP. Z O.O.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Stała współpraca i kontakt z kierowcami

  • Zarządzanie Działem Logistyki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w firmie transportowo-spedycyjnej

  • Umiejętność kierowania i motywacji zespołem

  • Znajomość czasu pracy i jazdy kierowców

  • Znajomość języka obcego angielski/niemiecki

  • Umiejętność planowania pracy kierowców

  • Umiejętność rozdysponowywania zleceń między kierowcami

  • Wykonywanie raportów ze zrealizowanych zleceń

  • Sprawna obsługa komputera oraz aplikacji czy komunikatorów internetowych

  • Dobra organizacja pracy, gdyż stanowisko jest dynamiczne

  • Determinacja do osiągania wyznaczonych celów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Oferujemy wynagrodzenie podstawowe plus procentowy udział w zyskach

  • Pracę w młodym gronie

  • Komfortowe stanowisko i niezbędne narzędzia pracy

  • Stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego

  • Miłą i sympatyczną atmosferę pracy

  • Zwrot kosztów dojazdu

  • Możliwość błyskawicznego awansu

  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę

  • Uczciwe wynagrodzenie + premia uzależniona od wyników

  • Partnerskie traktowanie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Porozmawiajmy o naszej wspólnej przyszłości

tel: 534 702 022

UWAGA UWAGA UWAGA

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie, prześlij CV wraz z listem motywacyjnym, podając w temacie nr referencyjny DYSP/2022, klikając w przycisk Aplikuj szybko.

Od 30 lat firma JAMOX specjalizuje się w transporcie płynnych art. spożywczych na terenie Unii Europejskiej. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w wysoki standard obsługi klientów i kompetencje pracowników, marka JAMOX jest na rynku synonimem rzetelności biznesowej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy dyspozytorów.

Po więcej informacji na temat naszej firmy zapraszamy na naszą stronę internetową: www.jamox.eu

Przewiń do profilu firmy