Oferta pracy

Dyspozytor - Wydział Przewozów w Niemczech

Lotos Kolej Sp. z o.o.O firmie

Lotos Kolej Sp. z o.o.

Ulica Michałki 25

Gdańsk

Naj nie bierze się znikąd. Za sukcesem LOTOS Kolej Sp. z o.o. stoi sztab specjalistów, pełne pasji zespoły i zaangażowani pracownicy. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przewoźnikiem kolejowym. Właścicielem 100% udziałów jest Grupa LOTOS. Podstawowym zadaniem Spółki jest kompleksowa kolejowa obsługa spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Grupy LOTOS i podmiotów zewnętrznych.Wysoka jakość świadczonych usług, otwartość, elastyczność oraz atrakcyjne oferty przewozowe sprawiają, że LOTOS Kolej jest cenionym partnerem licznych przedsiębiorstw. Jako bardzo dobry pracodawca cenimy wiedzę i doświadczenie każdego pracownika. Zostań częścią firmy, która naprawdę ma znaczenie.

Obecnie LOTOS Kolej Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko:

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

  • nadzór nad procesem planowania i realizacji transportu pracowników,
  • ścisła kontrola biegu pociągów uruchamianych na terenie Niemiec do momentu odjazdu pociągu ze stacji początkowej lub granicznej, na całej trasie przejazdu pociągu,
  • współpraca z zarządcami infrastruktury w Niemczech i w Polsce,
  • współpraca z innymi przewoźnikami kolejowymi na terytorium Niemiec i Polski,
  • współpraca z zespołem osób w zakresie sprawnej realizacji przewozów,
  • prowadzenie, przekazywanie oraz nadzór nad dokumentacją,
  • bieżąca weryfikacja danych w systemie logistyki kolejowej.

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowany kierunek transport/logistyka, filologia germańska,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dokładność i umiejętność organizacji pracy,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

CO SPRAWIA, ŻE WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

  • współpraca na podstawie umowy o pracę,
  • dobra atmosfera pracy,
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych,
  • możliwość udziału w konferencjach i szkoleniach branżowych,
  • atrakcyjny pakiet benefitów:
    • opieka medyczna i dentystyczna opłacana przez pracodawcę,
    • dofinansowanie do wypoczynku pracowników,
    • możliwość korzystania z kart MULTISPORT oraz OK System,
    • możliwość budowania dodatkowego kapitału na emeryturę ze składek opłacanych przez pracodawcę dzięki MetLife - Grupowemu ubezpieczeniu na życie z funduszem inwestycyjnym,
    • program pracowniczych kart rabatowych LOTOS Biznes.

Zapoznaj się z materiałem informacyjnym dotyczącym zagrożeń występujących na terenie Grupy LOTOS S.A.

Składanie aplikacji:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania
do dnia 19.10.2020r.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy