Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyspozytor

HI-TEC Andrzej SiekluckiO firmie

  • Wyszków

    Wyszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie trasy przejazdu na podstawie zleceń

  • Organizowanie niezbędnych środków do realizacji transportu

  • Kontakt z kierowcami przez telefon i aplikacje mobilną

  • Optymalizacja kosztów transportu

  • Analiza GPS

  • Kontrola i nadzór nad prawidłowym przepływem ładunku od nadawcy do odbiorcy

  • Zgłaszanie bieżących problemów w realizacji transportu do Spedytorów

  • Weryfikacja dokumentów transportowych po wykonanym transporcie

  • Wsparcie techniczne i merytoryczne Kierowców

  • Przekazywanie informacji o awariach do działu technicznego

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie (minimum rok w branży TSL)

  • Znasz topografie Europy

  • Posiadasz podstawową wiedzę techniczną dot. pojazdów, działania i budowy

  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Posiadasz wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego

  • Posiadasz zdolność analizowania sytuacji

  • Jesteś przewidywalny i masz inicjatywę w działaniu

  • Posiadasz b. dobrą wiedzę na temat obsługi komputera (Google Maps, Office, E-Mail)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy tj telefon, komputer

  • Pracę w miłej atmosferze w ambitnym zespole ludzi

  • Nowoczesną flotę pojazdu (max. wiek auta 3 lata)

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju

  • Ubezpieczenie na życie tzw. grupowe

  • Szkolenia

HI-TEC Andrzej Sieklucki

Hi- Tec to firma świadczącą usługi transportowe ładunków w temperaturze kontrolowanej. Posiadamy pewną pozycje na rynku opartą na wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym środków farmaceutycznych, ładunków niebezpiecznych ADR oraz ładunków o wysokiej wartości.

Przewiń do profilu firmy