Oferta pracy

Dyspozytor z jęz. angielskim

VIDI GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

3 500 zł brutto / mies.
  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

VIDI GROUP to nowoczesna agencja transportowa, która zapewnia doradztwo i dostarcza optymalne rozwiązania. Specjalizujemy się w transporcie ekspresowym samochodami do 3,5t DMC (dopuszczalna masa całkowita). Wyróżnia nas profesjonalizm oraz wysoka kultura pracy. VIDI GROUP oferuje znacznie więcej niż transport. Jesteśmy świadomym podmiotem w branży, a politykę naszej firmy determinują 4 kluczowe wartości: Klient, Społeczeństwo, Środowisko i VDG.

(bez doświadczenia)

Zakres obowiązków:

  • kontrolowanie przebiegu i prawidłowości transportu międzynarodowego
  • koordynowanie procesu realizacji transportu
  • tworzenie ofert transportowych
  • dobieranie rozwiązań transportowych
  • prowadzenie dokumentacji transportowo – spedycyjnej

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zainteresowanie branżą TSL
  • mile widziane doświadczenie, lecz niewymagane
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, skrupulatność, dyspozycyjność

Firma oferuje:

  • pełne przeszkolenie pod okiem doświadczonych spedytorów
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godz. 6-14 oraz 14-22
  • zarobki w zależności od doświadczenia i umiejętności: od 2500 zł/mc netto
  • najwyższej jakości narzędzia pracy i nowoczesne biuro
  • miła atmosfera pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy