Oferta pracy

Dyspozytor

PERN S.A.

  • Zawadówka (pow. chełmski; gm. Chełm)

    Zawadówka (pow. chełmski; gm. Chełm), lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prowadzeniem przyjęcia i wydania produktów

  • prowadzenie eksploatacji instalacji technologiczno- magazynowej zgodnie z Instrukcją eksploatacji instrukcjami stanowiskowymi,

  • kontrola zestawienia tras rurociągowych,

  • nadzór nad magazynowaniem produktów,

  • organizowanie pracy zmiany,

  • przygotowanie i udział w inwentaryzacjach,

  • nadzór nad prowadzeniem dokumentacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: min. średnie, preferowane: techniczne,

  • doświadczenie zawodowe: min. 3 lata, preferowane 5 lat; preferowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem 5 lat,

  • uprawnienia TDT, stwierdzające spełnianie wymagań do obsługi urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych do materiałów niebezpiecznych dla kl. 2, 3 wg ADR/RID,

  • uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji i dozoru: Grupa 1 pkt 2, 3, 4, 7, 9, 10; Grupa 2 pkt 5, 6,7,8; Grupa 3 pkt 3, 7, 10,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • umiejętność zastosowania w praktyce zagadnienia z zakresu: ochrony środowiska naturalnego, ochrony p.poż., bhp, przepisów, uregulowań prawnych i norm dotyczących magazynowania i ekspedycji paliw,

  • znajomość magazynowania i transportu towarów niebezpiecznych i bezpieczeństwa technicznego,

  • czynne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • równoważny czas pracy,

  • renomowanego pracodawcę oraz zatrudnienie na umowę o pracę,

  • stabilne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • bogaty pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kartę multisport),

  • atrakcyjny pakiet socjalny,

  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i kursach, dzięki którym podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe,

  • doświadczenie w pracy w różnorodnym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Kandydatów prosimy o przesłanie CV w terminie do 16 czerwca 2022 r. do godz. 16:00 klikając w przycisk aplikowania

PERN S.A.

Lider logistyki surowcowo – paliwowej w Europie Centralnej. Nowoczesna organizacja inwestująca w rozwój pracowników realizujących strategiczne działania w zakresie dostaw ropy i produktów naftowych.

Przewiń do profilu firmy