Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyspozytor zleceń - serwisant sprzętu IT

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Talex jest jednym z czołowych integratorów systemów informatycznych. Przygotowujemy i wdrażamy rozwiązania wspomagające zarządzanie oraz optymalizujące procesy biznesowe dużych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy zaawansowane usługi outsourcingu IT w oparciu o własne, bezpieczne Data Center. Szukamy ludzi otwartych na nowe technologie i lubiących doskonalić swoje umiejętności.

    W chwili obecnej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
    Dyspozytor zleceń, serwisant sprzętu IT
    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref. ZDZ/03/2019_POZ

    Obowiązki:

    • Planowanie i koordynacja pracy Zespołów Serwisowych
    • Praca w dedykowanych systemach obsługi zgłoszeń
    • Bieżący kontakt z klientami – umawianie wizyt serwisowych
    • Przygotowywanie komputerów dla użytkowników (instalacja systemów)
    • Diagnozowanie usterek sprzętu IT

    Wymagania:

    • Znajomość budowy urządzeń IT (komputer, laptop, drukarka, monitor itp.)
    • Umiejętność samodzielnych instalacji systemu Windows
    • Umiejętność przeprowadzania podstawowych diagnostyk sprzętowych
    • Wiedza na temat części komputerowych
    • Wykształcenie techniczne (min. Technik Informatyk)
    • Samodzielność oraz systematyczność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność swobodnego wypowiadania się
    • Otwartość w kontaktach z klientem i współpracownikami
    • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
    • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę cechującą się dużą dynamiką
    • Przyjazną atmosferze, zgrany zespół
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, karta Sodexo, OKsystem)

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikowania z numerem referencyjnym w temacie wiadomości. Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybranych kandydatów.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TALEX S.A. z siedzibą przy ul. Karpia 27d, 61-619 Poznań, w celu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.18 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TALEX S.A. z siedzibą przy ul. Karpia 27d, 61-619 Poznań, również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 10.05.18 roku o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 oraz z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.