Dystrybutor - Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Reprezentant

  • Częstochowa, Gliwice, Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2018-06-08
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2018-07-08)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SED FRYZ - Grupa ProUroda

    SED FRYZ jest firmą posiadającą ponad 20-letnie doświadczenie w branży fryzjersko-kosmetycznej. Firma wchodzi w skład grupy ProUroda, która jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę kilkunastu cenionych przez fryzjerów marek.

    Firma przywiązuje szczególną uwagę do jakości i wyjątkowości oferowanych produktów dlatego rozpoczęła dystrybucję firmy COTRIL, będącej marką włoskich i światowych celebrytów. Rozwój marki ściśle wiążemy z rozszerzeniem dystrybucji bezpośredniej do wyselekcjonowanych salonów fryzjerskich poprzez przedstawicieli własnych lub poprzez firmy prowadzące regionalną dystrybucję.

    Potencjalni kandydaci mogą zapoznać się z naszą ofertą na stronach: www.sedfryz.pl, www.cotril.pl, www.morgans.pl

    Zapraszamy do składania aplikacji wszystkich, dla których praca w branży fryzjerskiej może być również pasją.

    Miejsce pracy: Częstochowa, Gliwice, Katowice
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska/ rodzaju prowadzonej działalności:

    • bezpośrednia współpraca z wybranymi salonami fryzjerskimi na wyznaczonym obszarze
    • analiza rynku, odpowiednie selekcjonowanie i pozyskiwanie nowych klientów
    • podtrzymywanie relacji handlowych z klientami istniejącymi
    • dbałość o pozytywny wizerunek firmy COTRIL i pozostałych dystrybuowanych marek
    • organizacja prezentacji i szkoleń produktowych
    • monitorowanie rozrachunków z klientami
    • raportowanie działań konkurencji

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
    • łatwość nawiązywania nowych kontaktów
    • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami
    • umiejętność analizowania i doboru odpowiedniego portfolio klientów
    • systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy
    • znajomość rynku fryzjersko-kosmetycznego będzie dodatkowym atutem
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • narzędzia niezbędne do pracy przedstawiciela: samochód, telefon, itp.
    • pracę w dynamicznej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży
    • prowizyjny i premiowany system wynagradzania
    • pomoc w organizacji pracy i zdobywaniu nowych klientów
    • szkolenia z zakresu znajomości produktów i rynku fryzjerskiego
    • możliwość stabilnej pracy jako reprezentant wysokiej jakości marek
    • możliwość pracy na etacie lub rozwoju własnej firmy dystrybucyjnej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę SED FRYZ z siedzibą w Siedlcach."