Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dystrybutor - Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Reprezentant

SED FRYZ - Grupa ProUroda

umowa o pracę, umowa agencyjna
2 8008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
2 8008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 16 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

bezpośrednia współpraca z wybranymi salonami fryzjerskimi na wyznaczonym regionie

analiza rynku, odpowiednie selekcjonowanie i pozyskiwanie nowych klientów

podtrzymywanie relacji handlowych z klientami istniejącymi

dbałość o pozytywny wizerunek firmy COTRIL i pozostałych dystrybuowanych marek

organizacja prezentacji i szkoleń produktowych

monitorowanie rozrachunków z klientami

raportowanie działań konkurencji

Nasze wymagania

doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

łatwość nawiązywania nowych kontaktów

umiejętność budowania trwałych relacji z klientami

umiejętność analizowania i doboru odpowiedniego portfolio klientów

systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy

znajomość rynku fryzjersko-kosmetycznego będzie dodatkowym atutem

prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • narzędzia niezbędne do pracy przedstawiciela: samochód, telefon, notebook, itp.

  • pracę w dynamicznej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży

  • prowizyjny i premiowany system wynagradzania

  • pomoc w organizacji pracy i zdobywaniu nowych klientów

  • szkolenia z zakresu znajomości produktów i rynku fryzjerskiego

  • możliwość stabilnej pracy jako reprezentant wysokiej jakości produktów

  • możliwość pracy na etacie lub rozwoju własnej firmy dystrybucyjnej

O nas

SED FRYZ jest firmą posiadającą ponad 25-letnie doświadczenie w branży fryzjersko-kosmetycznej. Firma wchodzi w skład grupy ProUroda, która jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę kilkunastu cenionych przez fryzjerów marek.

Firma przywiązuje szczególną uwagę do jakości i wyjątkowości oferowanych produktów dlatego dwa lata temu rozpoczęła dystrybucję ekskluzywnych kosmetyków do włosów

COTRIL

będącej marką włoskich i światowych celebrytów.

Rozwój marki ściśle wiążemy również z rozszerzeniem dystrybucji bezpośredniej do wyselekcjonowanych salonów fryzjerskich poprzez przedstawicieli własnych lub poprzez firmy prowadzące regionalną dystrybucję. Aktualnie dystrybucję marki prowadzimy poprzez 18 przedstawicieli handlowych i 14 dystrybutorów regionalnych.

Zapraszamy do rozmowy wszystkie chętne osoby lub firmy wiążące swój rozwój zawodowy z branżą fryzjerską.

Potencjalni kandydaci mogą zapoznać się z naszą ofertą na stronach: www.sedfryz.pl, www.cotril.pl, www.morgans.pl

Zapraszamy do składania aplikacji wszystkich, dla których praca w branży fryzjerskiej może być również pasją.