Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dystrybutor szwedzkiej marki PulsAnalys DISC

Scandinavia & Poland Business Consulting

4 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 11 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 16
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dystrybutor szwedzkiej marki PulsAnalys AB na rynku polskim będzie reprezentował firmę i oferował sprzedaż subskrypcji biznesowych i kursów DISC klientom korporacyjnym.

  • Oferujemy unikalny system produktowy, w którym dystrybutor tworzy własną bazę danych, sam decyduje o swoim harmonogramie pracy i planie tygodniowym.

Nasze wymagania

  • Zanim przystąpisz do sprzedaży, musisz ukończyć Basic DISC Course Certification, być certyfikowanym użytkownikiem PulsAnalys i mieć aktywną roczną lub miesięczną subskrypcję.

  • Aktywna firma i doświadczenie w sprzedaży.

  • Własny samochód i dostęp do biur z niezbędnym wyposażeniem.

  • Szukamy osób, które tworzą dobre relacje biznesowe, mających doświadczenie i ambicje w sprzedaży.

To oferujemy

  • Wysoka prowizja przy sprzedaży naszych kursów DISC i subskrypcji firmowych.

  • Samodzielność w budowaniu swojego harmonogramu pracy i planu tygodniowego.

  • Reprezentacja szwedzkiej marki rozpoznawalnej na rynku rekrutacyjnym i szkoleniowym.

  • Udział w eventach firmowych organizowanych w Sztokholmie

  • Wsparcie marketingowe w sprzedaży subskrypcji firmowych i kursów DISC.

  • Wynagrodzenie za sprzedaż wypłacane jest w formie prowizji.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • Coroczne eventy firmowe w Szwecji

O nas

Firma PulsAnalys AB zlokalizowana w Sztokholmie od 1997 roku oferuje nowoczesne narzędzia wykorzystywane w codziennej pracy liderów, konsultantów, menadżerów, rekrutantów. Od tego czasu narzędzia są systematycznie rozwijane i aktualizowane zgodnie z międzynarodową interpretacją teorii DiSC.

Nasze produkty oparte na teorii DISC: Profil osobisty, Profil zespołu, Profil rekrutacyjny, Profil 360, usługi doradcze w obszarach rozwoju osobistego, HR, przywództwa i zarządzania w firmie.

System PulsAnalys jest jednym z najskuteczniejszych i najszybszych z porównywalnych narzędzi bazujących na teorii DISC, ponieważ pełen profil dostępny jest już w maksymalnie 12 minut, co znacznie wspomaga pracę na stanowiskach, od których oczekuje się błyskawicznych efektów. Wyjątkowość naszego systemu polega również na jego szczegółowości, gdyż wzbogacony jest o autorskie wartości oparte na wieloletnim doświadczeniu, a rozpoznawalność klientów analizy opartej na teorii DISC szacuje się na poziomie 90%.

www.pulsanalys.se

Warunek dla nowych dystrybutorów

Warunkiem dla nowych dystrybutorów jest udział i pozytywny wynik procesu certyfikacji.