Oferta pracy

Dystrykt Manager

HR Level Up

18 00022 000 brutto / mies.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem międzynarodowa firma z branży FMCG, producent i dystrybutor żywności, lider w swojej kategorii w Polsce i na świecie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Jesteśmy jedną z największych i najlepiej ocenianych przez pracowników firmą w branży FMCG.

Cenimy zaangażowanie, uczciwość, profesjonalizm, umiejętność współpracy i innowacyjność. Nieprzerwanie od kilkunastu lat otrzymujemy tytuł Solidnego Pracodawcy. Stale poszukujemy nowatorskich rozwiązań, wyznaczających trendy na rynku, ale przede wszystkim cenimy osoby, które z pasją, zaangażowaniem i entuzjazmem szukają odpowiedzi na potrzeby klienta.

Tu rozwiniesz skrzydła, możesz liczyć na wsparcie z naszej strony!

Twój zakres obowiązków

  • Linia raportowania: Dyrektor Sprzedaży, Członek Zarządu

  • Odpowiedzialność za realizację planów i strategii sprzedaży na terenie regionu we wszystkich kanałach sprzedaży: tradycyjny, HORECA, hurtowy, handel zorganizowany

  • Zarządzanie i rozwój podległego zespołu (kierowników sprzedaży, przedstawicieli handlowych, zespół około 40 osób)

  • Organizacja i prowadzenie spotkań regionalnych dla swojego zespołu w celu analizowania wyników sprzedaży i ustalania planów działania

  • Odpowiedzialność za dostępność i dystrybucję produktów w obsługiwanych kanałach w Polsce

  • Odpowiedzialność za budżet na działania handlowe. Planowanie oraz nadzorowanie jego wykorzystania

  • Planowanie i koordynacja lokalnych aktywności promocyjnych

  • Przygotowywanie i realizacja budżetów – negocjacje z kluczowymi klientami

  • Analizowanie rynku oraz konkurencji, możliwości rozwoju

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG

  • Gotowość na rozwój, poszerzanie kompetencji

  • Dobrze rozwinięte kompetencje liderskie

  • Wysokie nastawienie na realizację celu

  • Nastawienie na współpracę, wysokie zdolności społeczne

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i budowania kompetencji zespołu

  • Umiejętność rozwoju podległych pracowników, angażowania ich do wspólnej realizacji celu

  • Umiejętność budowania skutecznych zespołów, pracujących po partnersku

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne, wnioskowania i budowania rekomendacji zarządczych

  • Praktyczne umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej i zespołu

Pracodawca oferuje

  • Możliwość realnego rozwoju w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce

  • Ścieżka rozwoju w kierunku Dyrektora Sprzedaży

  • Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjna premia roczna

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę (pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące, kolejna już na czas nieokreślony)

  • Pakiet benefitów managerskich m.in. ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport oraz wiele innych

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer)

HR Level Up

HR Level Up to zaufany partner wielu polskich oraz międzynarodowych firm w zakresie doradztwa personalnego. Świadczymy usługi doradztwa strategicznego w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy