Oferta pracy

Dystrykt Menedżer (Wrocław i okolice)

Empik S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych podległego dystryktu i kontrola kosztów;

  • Analiza wskaźników sprzedaży i bieżące raportowanie;

  • Zarządzanie podległym zespołem (w tym wyznaczanie celów, motywowanie, dbanie o jego rozwój, wsparcie procesów rekrutacji, organizowanie spotkań zespołu);

  • Przestrzeganie i optymalizacja procesów operacyjnych;

  • Dbałość o wysoki poziom standardów obsługi klienta;

  • Analizowanie działań konkurencji oraz rozwoju rynku w obszarze sprzedaży;

  • Działania zgodnie z wartościami firmy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem w ramach sieci sprzedaży (warunek konieczny);

  • Masz wyższe wykształcenie;

  • Posiadasz umiejętność planowania i organizacji pracy własnej;

  • Masz szeroko rozwinięte umiejętności analityczne i myślenie strategiczne;

  • Wyznaczasz ambitne cele i wspierasz w ich realizacji;

  • Potrafisz inspirować, wyznaczać kierunek, angażować ludzi, mobilizować do wspólnych działań, zarażać optymizmem i wyzwalać entuzjazm;

  • Posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook, Power Point);

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Empik S.A.

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji, a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów.

Przewiń do profilu firmy