Oferta pracy

Dyżurny elektroenergetyk

VEOLIA ENERGIA POZNAŃ S.A.

Energetyczna 3

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i kontrola pracy urządzeń energetycznych, generatorów, transformatorów.

  • Obsługa układów i urządzeń rozdzielczych 110 kV, 15 kV, 6 kV, 0,4 kV

  • Wykonywanie przełączeń, usuwanie usterek i awarii, wykonywanie napraw.

  • Znajomość obsługi i eksploatacja urządzeń pomiarowych, dokonywanie pomiarów .

  • Obsługa rozdzielni potrzeb własnych, obwodów wtórnych i zabezpieczeń.

  • Udział w organizacji prac na polecenie pisemne.

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk).

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu zadań.

  • Umiejętność pracy zespołowej.

  • Umiejętność obsługi aplikacji Google.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej.

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy.

  • Szeroki pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie NNW, atrakcyjny pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie emerytalne opłacane przez Pracodawcę (PPE).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy dzień wolny

  • akcjonariat pracowniczy