Dyżurny Elektromechanik

VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹO firmie

VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ

Pojezierska 70

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa w terenie urządzeń i instalacji aparatury kontrolno- pomiarowej i automatyki zakładu

  • Utrzymanie w pełnej sprawności powierzonych opiece urządzeń i ich racjonalne eksploatowanie

  • Prowadzenie dokumentacji ruchowej

  • Wykonywanie czynności łączeniowych obsługiwanych układów i instalacji

  • Zapobieganie zagrożeniom dla ludzi i urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne - o profilu energetycznym, elektrycznym lub elektronicznym

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w obszarze eksploatacji

  • Znajomość przepisów i zasad eksploatacji urządzeń i instalacji energetycznych, prawa energetycznego i przepisów bhp

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 5-brygadowym

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie;

  • atrakcyjny pakiet benefitów;

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje