Oferta pracy

Dyżurny małej elektrowni wodnej

Grupa GPECO firmie

  • Świecie, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Grupa GPEC to ludzie, którzy współtworzą nową wizję energetyki. Nie boimy się podejmować nowatorskich projektów: w ciepłownictwie, rozwiązaniach smart, czy w HR.

Nasza kultura organizacyjna jest oparta na indywidualnym rozwoju, współpracy zespołowej, działaniu projektowym i bezpośredniej komunikacji. Mamy pasję do zmian.

www.grupagpec.pl

  • w TOP 10 największych inwestorów na Pomorzu
  • 500
    pracowników
  • 20 benefitów pracowniczych

Twoje zadania:

  • pełnienie dyżurów w Małej Elektrowni Wodnej Przechowo
  • utrzymanie w ruchu urządzeń znajdujących się w elektrowni
  • kontrola parametrów pracy elektrowni
  • wykonywanie prac konserwacyjnych na terenie elektrowni

Nasze oczekiwania:

  • miejsce zamieszkania – Świecie lub bliska okolica
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziany kierunek związany z elektryką)
  • brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3 m
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera
  • lubisz majsterkować i naprawić rzeczy
  • uprawnienia SEP Gr 1 E będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną opłacaną przez firmę
  • wczasy pod gruszą, dopłatę do okularów i stomatologa
  • dodatkowe 4 dni urlopu
  • odzież roboczą
  • możliwość udziału w PPE (Pracowniczy Program Emerytalny)
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport)
  • eventy firmowe (Dzień Energetyka, dzień dziecka, inne)
  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu
  • bezpośrednią komunikację i nieformalny styl pracy

Dołącz do zespołu Grupy GPEC!

Jesteś zainteresowany/a? Prześlij swoje CV.
Na Twoje CV czekamy do 06.12.2020r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy